Wesela

Magiczne wesele, z dala od miejskiego zgiełku... Zapierające dech w piersiach widoki Poleskiego Parku Narodowego… Bajkowa sceneria, miejsce z duszą i bogatą historią położone wśród nieskazitelnej przyrody Poleskiego Parku Narodowego.

Villa Spełnione Marzenia oferuje możliwość organizacji wesel i przyjęć okolicznościowych w odrestaurowanym budynku z początku XX wieku. Villę otacza „tajemniczy” ogród, który pozwala zapomnieć o codzienności, a także stanowi świetne zaplecze dla sesji fotograficznych. Tuż obok Villi biegnie malownicza rzeka Włodawka, która stanowiła niegdyś granicę między Polską, a Litwą. Wszystko to zapewnia niepowtarzalny klimat naszego miejsca, miejsca z duszą, pozytywną energią oraz sielską atmosferą. Bliskość lasu oraz pachnące łąki otaczające Villę tworzą unikatowy mikroklimat, który na długo pozostaje w pamięci Gości. Za każdym razem pragnie się do niego wracać i odkrywać go na nowo…

Dysponujemy profesjonalnym namiotem mieszczącym 180 gości. Oferujemy możliwość organizacji ślubu plenerowego, sesji zdjęciowej… Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje i chętni do współpracy.

Przyświeca nam idea, by Villa była miejscem z ciepłą, rodzinną atmosferą i eleganckimi wnętrzami. Ważny jest dla bezpośredni kontakt z naturą, która pozwala na całkowity relaks i chwilę zapomnienia.

Spełniaj swoje Marzenia razem z nami!